Inkasní a bezpečtnostní agentura

Vymahání, správa a odkup pohledávek
Ochrana osob a majetku

Navštěvujeme dlužníky osobně

Naše služby

Vymáhání pohledávek

Vymáhání pohledávek blok

Naši inkasní pracovníci při vymáhání pohledávek žádné nepříjemné pocity nemají. Jsme psychologicky vyškolení a psychicky odolní. Díky dlouholeté zkušenosti s vymáháním pohledávek známe všechny výmluvy a kličky.

Odkup pohledávek

Odkup pohledávek blok

Ušetřete si čas a nervy na práci, kterou umíte a potíže s dlouhodobě problematickým plátcem přenechejte nám. Odkoupíme Vaše pohledávky a s dlužníkem budeme jednat sami. Vrátí se Vám peníze i klid.

Správa pohledávek

Správa pohledávek blok

Stresuje Vás stálé hlídání termínů plateb? Nevíte jak si říkat o své pohledávky, které bývají často v prodlení? My Vám s tím pomůžeme. Svěřte nám správu pohledávek a my nedovolíme dluhům růst ani vznikat.

Exekuce

Exekuce blok

Od září 2001 byla zřízena instituce soudního exekutora. Stát pověřil soukromé osoby výkonem exekucí a exekučních činností s tím spojených. Exekutoři jednají na rozdíl od soudů efektivně, protože je na úspěchu provedené exekuce ekonomicky závislý.

Odebírání předmětu leasingu

Odebírání předmětu leasingu blok

Umíme vyhledat osoby i předměty. Ignoruje Váš klient podmínky leasingové smlouvy? Skrývá sebe i automobil? Vyhledáme dlužníka i předmět leasingu a ten dodáme bez prodlení na předem určené místo.

Ochrana osob a majetku

Ochrana osob a majetku blok

Převážíte peníze? Chcete bez rizika přemístit cennosti? Řešíte zabezpečení akce? Zajistíme! Pro různé i VIP osobnosti zajistíme inkognito a plně zabezpečenou přepravu z bodu A do bodu B. Ručíme za Vás!