Inkasní a bezpečtnostní agentura

Vymahání, správa a odkup pohledávek
Ochrana osob a majetku

Navštěvujeme dlužníky osobně

Odebírání předmětu leasingu

Odebírání předmětu leasingu Odebrání předmětu leasingu je jednou z našich specializací. Po zlegalizování veškerých potřebných formalit vyhledáme předmět leasingu, což nemusí být úplně jednoduché, protože neplatič někdy i ví, co mu hrozí a kličkuje, a přemístíme vůz na předem určené místo leasingové společnosti. Služby naší firmy, a tedy i odebrání předmětu leasingu, můžete využít po celé České republice. Rádi za vámi přijedeme a zabezpečíme i dohledáme váš majetek kdekoli budete potřebovat.

Lidé jsou nepoučitelní. Půjčují si peníze i auta, vezmou si auto na leasing - a náhle krize. Přestanou plnit podmínky leasingové smlouvy, buď že nechtějí platit nebo že nemají na placení nájmu… A zcela zapomenou, že automobil zůstává majetkem leasingové firmy až do momentu uhrazení celé smluvní částky. Považují auto za svůj majetek a užívají ho dál. Odebrání předmětu leasingu je ale v případě porušení pravidel daných smlouvou logickým důsledkem takového jednání.

Předmět Leasingu

Drobná douška pro neplatiče, kterým hrozí odebrání předmětu leasingu – neskrývejte svůj půjčený vůz příliš důkladně. Odebrání předmětu leasingu je totiž zákonným právem společnosti, která leasing poskytuje. Čím lépe auto ukryjete a čím nám dá víc práce ho najít, tím více leasingové společnosti naúčtujeme a ta to potom naúčtuje vám. Tak aby vám po odebrání automobilu (a odstoupení od smlouvy) z ceny, kterou už jste leasingovce zaplatili, vůbec něco zbylo…