Inkasní a bezpečtnostní agentura

Vymahání, správa a odkup pohledávek
Ochrana osob a majetku

Navštěvujeme dlužníky osobně

Správa pohledávek

Správa pohledávekJe možné, že je pro vás správa a vymáhání pohledávek to nejhorší na vašem podnikání, černá můra noční. Zbavte se jí! Pověřte správou pohledávek nás a my už vám vaše plátce a dlužníky ohlídáme. Nehledě na to, že včasnou správou pohledávek předcházíte prohloubení a vzniku pohledávek.

 

Čím jsou faktury starší, tím více je pravděpodobné, že věřitel nedostane své peníze zpět. Snažíme se tedy, co nejrychleji reagovat na nezaplacené dluhy, aby nevznikla situace, že dlužník bezúročně disponuje s vašimi penězi a vy postrádáte hotovost k podnikání, dalšímu rozvoji své společnosti, nebo se v nejhorším případě můžete postupně dostat do platební neschopnosti.

Spravování pohledávek inkasní agenturou

Pokud vaši klienti nezaplatí sami do předem daného termínu, nastoupí správce pohledávek a nepustí je ze zřetele. Je vám už trapné upozorňovat někoho, aby si plnil své povinnosti, aby včas vyrovnával své dluhy? Nám to trapné není. Budeme upozorňovat neustále. Pro nás je správa vašich pohledávek práce jako každá jiná. Pro vás má správa pohledávek třetím subjektem i tu výhodu, že se svými obchodními partnery, nájemci atd. můžete jednat zcela standardně.

 

Nemějte nepříjemný pocit. Vymáhat budeme my, protože platit dluhy, platit za služby, platit za to, co si koupíme je přeci mravné. Nemravné je neplatit! Nedostávejte se zbytečně do situace, že vám bude trapné někoho potkat jen proto, že si mu musíte říci o peníze, které vám dluží a které vám chybí ve firmě. Někdo má prostě s placením problém a správce pohledávek je tu od toho, aby ten problém řešil a nenechal ho přerůst do obludných rozměrů. A vy máte naprosto legitimní argument – o správu pohledávek se vám stará odborník. Dokáže si poradit dokonce i v případě, že se před vámi dlužník tak trochu schovává, že se s vámi nechce vidět. Správa pohledávek třetí stranou je výhodná také proto, že i na takového chytráky máme svoje lidi, vyhledávání osob je též jedním z oborů naší činnosti.

Etika při správě pohledávek

Při správě vašich pohledávek si počínáme naprosto standardně, zákonně a eticky. S dlužníkem pokud to jenom trochu jde, komunikujeme, snažíme se s ním sejít abychom mu domluvili, abychom ho přivedli k jednání. Někdy stačí jenom sdělení, že jsme tu od toho, že jsme převzali vaše pohledávky a že to myslíme vážně. A správa pohledávek je skutečně vážná záležitost. Pro své klienty zajišťujeme komplexní ošetření pohledávek, a to v takovém rozsahu, o který má klient zájem. A pro vás jako našeho klienta je správa pohledávek třetí stranou někdy jediná naděje na pravidelný přísun zbloudilých peněz zpátky k vám.